Evian Thermas Resort - Central De Reservas
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Oneindige zwembad Dakzwembad Dompelbad Verwarmd zwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Waterglijbanen Biljart/ Pool tafels Darts Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Stoomcabine Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage Waxen Lichaamsscrub Lichaamspakking Gezichtsbehandelingen Jacuzzi Manicure Pedicure |
| Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kiderclub Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal Speelgoed | Airconditioning |
Evian Thermas Resort - Central De Reservas Caldas Novas met 45 kamers bevindt zich binnen 12 minuten wandelafstand van de Clube Privé in Caldas Novas en is voorzien van een restaurant. Het hotel biedt een speelzaal en een kinderclub voor de jonge bezoekers aan.
Dit resort is gelegen op 2 km afstand van de Japanse Tuin. Het diRoma Acqua Park ligt ook binnen het bereik van deze accommodatie. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Caldas Novas op 10 minuten rijden.
Steakout, gelegen op 6 minuten wandelafstand van Evian Thermas Resort - Central De Reservas Caldas Novas, serveert Zuid-Amerikaanse gerechten om aan elke smaak te voldoen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Kapper
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
Horeca
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Dakzwembad
- Dompelbad
- Verwarmd zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Vermaak
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Stoomcabine
- Jacuzzi
- Pedicure
- Manicure
- Waxen
- Lichaamsscrub
- Gezichtsbehandelingen
- Behandelruimte
- Lichaamspakking
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Fitnesscentrum
- Biljart/ Pool tafels
- Darts
- Tafeltennis
- Warmwaterbronbad
- Openluchtbad
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
- Makeup services
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Waterglijbanen
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Caldas Novas van Evian Thermas Resort - Central De Reservas?
Caldas Novas luchthaven en Evian Thermas Resort - Central De Reservas zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Evian Thermas Resort - Central De Reservas?
Evian Thermas Resort - Central De Reservas biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🛀
Hoe zit het met de spa in Evian Thermas Resort - Central De Reservas?
Gasten van Evian Thermas Resort - Central De Reservas kunnen genieten van hoofdmassage, rugmassage en gezichtsmassage en ook een bezoek brengen aan een wellnesscentrum met kapperservice, lichaamspakkingen en gezichtsbehandelingen. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Caldas Novas?
Er is een dompelbad beschikbaar bij dit hotel in Caldas Novas.